firma

Danish Farming Consultants Sp z o.o. w Rzeczycach istnieje od 1 lipca 1995 roku i powstała na bazie części dawnego kombinatu PGR Gliwice. Jest to firma ze stuprocentowym duńskim kapitałem z nieruchomościami dzierżawionymi od Agencji Nieruchomości Rolnych.
Jesteśmy jednym z największych hodowców trzody chlewnej w Polsce. Rocznie w cyklu zamkniętym produkujemy do 60 000 stukilogramowych tuczników. Charakteryzują się one dużą zawartością mięsa w tuszy, dlatego też cieszą się uznaniem wśród renomowanych firm przetwórstwa mięsnego z regionu i nie tylko.
Oprócz produkcji zwierzęcej zajmujemy się produkcją rolną. Na 1250 ha uprawiamy jęczmień, pszenicę, kukurydzę, rzepak oraz żyto. Większa część produkcji roślinnej wykorzystywana jest do produkcji pasz dla naszej trzody chlewnej. Corocznie sprzedajemy rzepak oraz żyto. Na chwilę obecną DFC zatrudnia 60 pracowników.

Nagrody i wyróżnienia

aktualności

zobacz więcej

oferta

Oferujemy do sprzedaży trzodę chlewną pochodzącą z systemu hodowlanego wykorzystującej najnowsze osiągnięcia w dziedzinie genetyki.
Genetyka duńska – DANBRED – charakteryzuje się bardzo wysoką jakością mięsa. Roczna produkcja tuczników wynosi ok. 67.000 sztuk.
średnia mięsność
średnia waga

Ceny poglegają negocjacji.

warunki dostawy

Warunki dostawy

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym stada trzody chlewnej, na całym terenie zakładu obwiązują zasady bioasekuracji, wszyscy dostawcy zobowiązania są do ich przestrzegania:

  1. Każdy środek transportu wjeżdżając na teren fermy musi przejeżdżać przez matę dezynfekcyjną zalaną środkiem odkażającym oraz dodatkowo mieć zdezynfekowane koła i podwozie przez portiera za pomocą opryskiwacza ręcznego.
  2. Kierowca wjeżdżającego auta (ciągnika) musi założyć jednorazowy kombinezon oraz zmienić obuwie. Jeżeli nie ma absolutnej konieczność do środka powinna wjeżdżać tylko jedna osoba - kierowca środka transportu. Osoba ta powinna ograniczyć strefę poruszania się po fermie do niezbędnego minimum.
  3. Wszelkie niezaplanowane wjazdy mogą się obyć dopiero po zgłoszeniu w biurze i uzyskaniu zgody Dyrektora/Kierownika.
  4. Przedstawiciele (kierowcy) odbierający trzodę dokumenty przewozowe otrzymują na portierni po przejściu przez matę dezynfekującą.
  5. Niezbędny czas bez kontaktu z innymi świniami/dzikami przed wejściem gościa na fermę wynosi 72h.

Danish Farming Consultants Sp z o.o.
Rzeczyce, ul. Piaskowa 16,
44-164 Gliwice

TEL: 032/ 270 15 79,
FAKS: 032/ 270 15 97
E-MAIL: biuro@dfc.slask.pl

NIP 631-10-21-786,
VATUE PL6311021786,
REGON 272617540, KRS 0000108449

Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy 3 483 000 PLN

Dyrektor Generalny-Członek Zarządu
Per Lykke Jensen

V-ce Dyrektor Generalny-Członek Zarządu
Anna Kwiecińska

Kierownik ds. produkcji zwierzęcej
Dawid Wyszyński i Piotr Wasiak

Kierownik ds. produkcji roślinnej
John Rasmussen

Kierownik ds. technicznych
Michał Spyrka

Napisz do nas

Możesz też wysła wiadomoś na biuro@dfc.slask.pl

Podaj prawidłowe imię i nazwisko (2-40 znaków)
Podaj poprawny adres e-mail
Napisz wiadomoś (maksymalnie 10000 znakw)
Wiadomość wysłana! Skontaktujemy się wkrótce!
Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.